stelaz elektryczny
Łóżka,  Materace,  Sypialnia

Stelaże regulowane elektrycznie

Kolekcja stelaży regulowanych elektrycznie składa się z luksusowych modeli z wyższej półki. Prestiżowa jakość, wysokogatunkowe drewno oraz doskonała współpraca tych stelaży z materacami sprawia, że zasłużyły one na zainteresowanie osób stawiających na maksymalny komfort nocnego wypoczynku.

Dzięki silnikom sterowanym pilotem, można ustawić stelaż w dowolnej pozycji bez angażowania pracy mięśni. Kąty łamania płaszczyzn pozwalają uzyskać podłoże idealnie dostosowane do indywidualnych wymagań i potrzeb.

Stelaże regulowane elektronicznie zyskały rangę medycznych. Warto zatem zwrócić uwagę na ich zalety rehabilitacyjne, które są niezbędne w przypadku osób chorych. Znakomicie spełniają swe zadanie w sytuacjach gdy korzysta z nich osoba obłożnie chora lub znajdująca się w okresie rekonwalescencji. Możliwość znacznych korekt podłoża idealnie wspomaga pracę materacy stosowanych w profilaktyce przeciw odleżynowej.

Stabilność solidnej ramy oraz elastyczność listew gwarantuje wygodę, trwałość oraz bezpieczeństwo korzystania ze stelaży regulowanych elektrycznie. Zastosowanie silników elektrycznych pozwala sterować częściami wezgłowia i podnóżka w sposób płynny co ma ogromne znaczenie zarówno dla osób cierpiących na schorzenia kręgosłupa jak i dla tych, którzy cenią sobie luksusowy sen podczas gdy cicha praca silników nie zakłóca spokoju sypialni.