Nowoczesna Sypialnia
Materace,  Sypialnia

Hermes Klio Wenus Tytan

Materace Hermes, Klio, Wenus i Tytan to produkty renomowanej polskiej firmy Janpol. Każdy z nich ma swoje unikalne cechy, których poznanie pozwala dobrać odpowiedni model materaca do swoich preferencji.

Materac Hermes

Materac Hermes jest materacem jednostronnym o dość dużej twardości. Zgodnie z opiniami użytkowników jest on bardzo wygodnym podłożem do spania.

Materac Hermes jest materacem, wypełnionym płytą z pianki poliuretanowej o grubości 12 centymetrów. Gęstość pianki nie przekracza 25 kg/m3 czyli jest on lekki i elastyczny. Dzięki temu nadaje się do łóżek wyposażonych w regulowane stelaże. Według opinii wielu klientów jego niewielka waga jest ogromną zaletą gdyż pozwala na utrzymanie higieniczności materaca.

Materac Hermes jest materacem jednostronnym o dość dużej twardości. Zgodnie z opiniami użytkowników jest on bardzo wygodnym podłożem do spania. Pianka łagodnie ugina się pod ciężarem ciała i utrzymuje odpowiednią jego pozycję podczas snu.

Materac jest obleczony żakardowym pokrowcem z jerseyu. Ciepły pokrowiec wyposażony został w pikowaną ocieplinę podnoszącą komfort snu. Materac Hermes cieszy uznaniem klientów lubiących wysoką jakość wykonania za przystępna cenę.

Materac Klio

Dwustronny materac kieszeniowy firmy Janpol to materac o średnim stopniu twardości. Opinie klientów są zgodne co do tego, iż jest to niezwykle wygodny i zdrowy materac.

Jest to materac sprężynowy, gdzie każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej kieszonce. Obłożony jest z obydwu stron płytami piankowymi osłaniającymi sprężyny. Płyty podnoszą komfort użytkowania materaca i wygłuszają pracę sprężyn.

Jest to materac o średnim stopniu twardości. Opinie klientów są zgodne co do tego, iż jest to niezwykle wygodny i zdrowy materac. Pokrywają się one ze statusem jaki materac Klio otrzymał na podstawie odpowiednich certyfikatów klasyfikujących go jako materac rehabilitacyjny. Jest to materac cechujący się dużą sprężystością. Dlatego cieszy się ogromnym powodzeniem wśród nabywców użytkujących łóżka z regulowanymi stelażami.

Ten wyjątkowo wygodny materac okryty jest elegancką i miłą w dotyku, pikowaną tkaniną o żakardowym wzorze. W opinii kupujących jest to materac bardzo estetyczny, niedrogi i wyjątkowo wytrzymały. Doskonała jakość i niewygórowana cena zapewnia materacowi Klio dużą popularność wśród naszych klientów.

Materac Wenus

Dwustronny materac kieszeniowy firmy Janpol Sprężyny umieszczone w osobnych kieszeniach, obłożone są z dwóch stron płytami z pianki poliuretanowej. Zarówno sprężyny jak i pianka zapewniają materacowi doskonałą wentylację powietrza wewnątrz.

Materac kieszeniowy Wenus występuje w dwóch wersjach wagowych. H2 to opcja dla osób, których waga nie przekracza 80 kg. H3 świetnie radzi sobie z obciążeniem powyżej 80 kg. Możliwość doboru materaca do indywidualnej wagi jest idealnym rozwiązaniem jakie można zastosować w dwuosobowym łóżku zajmowanym przez osoby o znaczącej różnicy wagowej. Każde z nich wyśpi się doskonale na swojej części łóżka.

Wenus to materac kieszeniowy, dwustronny. Sprężyny umieszczone w osobnych kieszeniach, obłożone są z dwóch stron płytami z pianki poliuretanowej. Zarówno sprężyny jak i pianka zapewniają materacowi doskonałą wentylację powietrza wewnątrz. Jest na tyle elastyczny, iż świetnie się sprawdza w przypadku regulowanych stelaży.

Materac Wenus uzyskał pozytywne opinie instytucji certyfikujących oraz indywidualnych klientów. Jedni i drudzy docenili go za właściwości rehabilitacyjne dzięki którym został zakwalifikowany do grupy materacy zdrowotnych. Dużym plusem materaca Wenus są zdejmowany pokrowiec, który można wyprać w pralce oraz specjalne uchwyty ułatwiające przewracanie go na drugą stronę.

Materac Tytan

Materac piankowo-kokosowy Tytan otrzymał wysokie noty klientów, którzy zdecydowali się na zakup tego właśnie materaca. W ich opinii jest to doskonały wybór dla każdego, kto lubi twarde podłoże. Materac Tytan jest najtwardszym materacem firmy Janpol dostępnym w ofercie.

Wypełniony jest ośmiocentymetrową płytą z pianki poliuretanowej. Poliuretanowy wkład otula po obu stronach kokosowa mata o grubości dwóch centymetrów. Kokos jest niebywale wytrzymałym włóknem, dzięki czemu materac nie odkształca się. Włókno kokosowe posiada właściwości silnie antygrzybiczne i antyalergiczne. Czyni to materac bardzo higienicznym.

Materac Tytan okryty jest estetycznym i ciepłym pokrowcem wykonanym z włókien wełnianych i bawełnianych. Jest to pokrowiec typu lato/zima co daje gwarancję, że każdej porze roku materac sprawdzi się znakomicie. Wełna dzięki swym właściwościom antyreumatycznym jest wspaniałym dopełnieniem kokosowej maty wewnątrz.